Popular posts  

Merrjep shtepi ne shitje prizren

- -

. . MerrJep që nga 2023. Shitet shtepia ne qender te prizrenit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shkolla e re ,kategori Shtëpi ,ose vendndodhje Prizren ,MerrJep. 10 Jun. Shtëpia gjendet tek Ortakolli Shtëpia ka 200m² banim. . Shtepi ne shitje Prizren. . . . PAZAR3. . . . . 150 EUR. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën. Shitet toka permi Spitalin e përgjithshme ne Prizren te rruga Ramadan Zaskoci. Shitësit të Besuar. MerrJep që nga 2023. . Ndertesa gjendet ne prizren ne rrugen e vrrinit afer shtepis se Bardh, me siperfaqe prej 4 ari. com. Numri i dhomave: 5 Sipërfaqe: 170 m 2 Kati (Numri i kateve): 2 kat Ngrohje: Qendrore Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna:. . . . . Qendrore Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Prizren. 5ari truall. Prodhimet: Të tjera Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Prizren Dërgesat e MerrJep. . 01704040683 Shkruani një. . . com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh vend. . . Per me teper info apo vizite ne prone me. 00377444292216 Kontakti: Viber, WhatsApp & Skype. . shtepi ne shitje prishtine Të gjitha Patundshmëri Shtëpi Prizren. . . met_scrip_pic jatt brothers full movie download filmymeet.

Other posts

y>